Olle Nordberg oljemålning
2012-07-09
140700
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Interiör med man, signerad och daterad Olle Nordberg -69, olja på pannå, 46x55 cm