Birger Birger Ericson oljemålning
2012-07-11
140696
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Matthandlaren" signerad Birger, olja på pannå, 153x122 cm
ramdel saknas