Lennart Jirlow litografi
2012-07-06
140687
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Metro, signerad och numrerad 9/115 litografi, 48x34 cm