Birger Birger Ericson oljemålning
2012-07-06
140625
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): "Tvärsnitt", signerad Birger, olja på pannå, 121x152 cm