Ralph Rilton oljemålning
2012-07-06
140624
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RILTON Ralph (1907-2006) Utan titel, signerad och daterad 49-89, olja på duk, 98x88 cm