Oljemålning picknick
2012-07-04
140604
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, picknick, olja på pannå, otydligt signerad, 22,5x27,5 cm