Aromalampa silver
2012-07-05
140560
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AROMALAMPA, 1800-talets slut, silver, Stockholm, otydliga stämplar, höjd 14 cm, vikt ca 127 g