Fåtöljer Louis XV-stil
2012-07-05
140495
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets amdra hälft, Louis XV-stil, förgyllda