Ljuskrona
2012-07-04
140469
| Klubbat belopp | 13 500 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, för 6 ljus, 1800-tal, höjd 114 cm
Renoverad och kompletterad, skador lösa delar