Vaser Ulrica Hydman-Vallien
2012-07-04
140382
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 2 st, "Open mind", Ulrica Hydman-Vallien, signerade och numrerade, höjd 28 resp 35 cm