Skålfat Kina 1700-tal
2012-07-05
140353
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger med fantasivapen och monogram, diameter 20,5 cm
Sprickor, kantnagg