Dan Leonette akvarell
2012-06-29
140179
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LEONETTE, Dan (född 1941): Gårdsmotiv , signerad Dan Leonette, akvarell, 36x80 cm