Gustav Rudberg färglitografi
2012-07-02
140178
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Segelbåt på hav, 91/360, färglitografi, 57x42 cm
Fuktskador