Franco Costa serigrafi
2012-06-29
140139
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
COSTA, Franco (född 1934): "Regatta", signerad och numrerad 54/150, färgserigrafi, 80x60 cm
Glasskador