Oljemålning
2012-06-29
140123
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Italienskt landskap, olja på duk, 62x85 cm
Dukskador