Lars Norrman akvarell
2012-06-27
140007
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Gravid kvinna, signerad Lars Norrman, akvarell, 17x12 cm
Fläck