Människor vid flod oljemålning
2012-06-27
139907
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Människor vid flod, signerad, olja på duk, 55x71 cm, märkt Goderys Ecole Belge du XIXe siecle
Duklagning