Damporträtt oljemålning
2012-06-27
139903
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Damporträtt, olja på duk, 55x46 cm
Dubblerad