Oljemålning hästkapplöpning
2012-06-27
139900
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Hästkapplöpning, olja på duk, 60x73 cm
Dukskada