Messerschmidt oljemålning
2012-06-27
139896
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MESSERSCHMIDT (1900-tal): Ruin i berglandskap, signerad C (?) Messerschmidt, olja på duk, 65x99 cm