John Kindborg oljemålning
2012-06-27
139881
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
KINDBORG, John (1861-1907): Solnedgång över viken, signerad och daterad John Kindborg -92, olja på duk, 45x76 cm