Sven-Arne Hökenström akvarell
2012-06-27
139871
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Vadande häst, signerad Höken, akvarell, 75x55 cm