Oljemålning
2012-06-26
139783
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter tidigare original, religiöst motiv, olja på duk, 70x87 cm
Krackeleringar