Bägare silver och emalj sked Ryssland
2012-06-29
139777
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, silver och emalj, Ryssland, 1900-talets början, höjd 5,5 cm, SKED, silver, med förgyllning, Moskva 1868, längd 16 cm