Yrjö Edelmann färglitografi
2012-06-26
139740
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad