Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum
2012-06-26
139733
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad