Sven Lidberg färglitografi
2012-06-26
139728
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Restaurangexteriör, signerad Sven Lidberg, 140/250, färglitografi, 25x20 cm