Sven X:et Erixon färglitografi
2012-06-26
139724
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Rymdpiloter", ur mappen Aniara, signerad, 289/350, färglitografi, 31x30 cm