Peter Dahl färglitografi
2012-06-26
139712
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Folkhav, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 55x41 cm