Birger Birger Ericson olja
2012-06-25
139697
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Den svarta hunden", signerad Birger, olja på pannå, 44x53 cm