Ulrica Hydman Vallien olja
2012-06-25
139686
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, olja på duk uppklistrad på pannå, 64x53 cm