Axel Olson etsning
2012-06-25
139666
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Hustak och duva, signerad Axel Olson, ea, färgetsning, 35x51 cm