Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
AGGE, Curt (född 1929): Landskap, signerade Curt Agge, litografier (5 st, samma motiv), blandteknik (1 st), 46x63 cm resp 21x29 cm, oramade
Hanteringsveck
139613
2012-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här