Bord 1800-talets slut
2012-06-21
139589
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORD, 1800-talets slut, bemålat, höjd 78, 46x48 cm
Sprickor, smärre skador