Bengt Åberg litografier
2012-06-25
139560
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅBERG, Bengt (född 1941): (10 st): Figurkompositioner, signerade, litografier, varierande mått, oramade, delvis med dedikation
Hanteringsveck