Figurscener akvarell
2012-06-21
139530
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): (2) Figurscener, akvarell på papper, 40x27 cm
Smärre fläckar