Karl-Axel Pehrson färglitografi
2012-06-20
139477
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -92, provtryck, färglitografi, 23x40 cm