Sockerskrin i silver
2012-06-21
139465
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOCKERSKRIN, silver, importsstämplat, på fyra fötter, godronnerat liv, vikt ca 284 g
Smärre bucklor