Skåp 1900-talets början
2012-06-20
139385
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, 1900-talets början, jakarandra, intarsia, höjd 114, 58x36 cm
Renoverat, kompletterat, smärre slitage