Vid brunnen oljemålning
2012-06-19
139346
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Vid brunnen, olja på duk, 36x45 cm
Dubblerad