Vaser 1 par Japan
2012-06-19
139345
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, Kutani, 1900-tal, dekor av blommor och fåglar, höjd 15 cm
Skador, lagning