Tehuv Kina
2012-06-19
139344
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEHUV, möjligen, med hänkel, porslin, Kina, dekor i emaljfärger av drake med pärla, höjd 18 cm
Skador, lagning