Ellis Wallin olja
2012-06-19
139224
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Vacker marsdag", signerad och daterad -41, olja på duk, 38x46 cm