Alfred Hedlund olja
2012-06-19
139222
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HEDLUND, Alfred (1884-1930): "Motiv från Stockholm", signerad Alfred Hedlund, olja på duk uppklistrad på pannå, 34x22 cm