Tallrikar skålar cremekopp Kina
2012-06-19
139215
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, SKÅLAR, CREMEKOPP, totalt 11 dlr, porslin, Kina, 17-1900-tal, dekor i undeglasyrblått och emaljfärger
Skador