Axel Olson färglitografi
2012-06-18
139171
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, färglitografi, 110/200, 18,5x23,5 cm