Harald Lindberg oljemålning
2012-06-17
139132
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDBERG, Harald (1901-76): "Strandblommor, Östratorp", signerad Lindberg, olja på pannå, 38x45 cm