Erik Törning oljemålning
2012-06-17
139072
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TÖRNING, Erik (född 1928-2001): Komposition, signerad Erik Törning, olja på kartong, 21x28 cm