Träsnitt Japan 1800-tal
2012-06-16
139042
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRÄSNITT, Japan, 1800-tal, 19,5x13,5 resp 24,5x34 cm
Den ena med insektsskador