Odelmark oljemålning
2012-06-17
139000
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Motiv från Falsterbo, signerad FW Odelmark Falsterbo, olja på duk, 50x75 cm